Realityno.cz - Protože nemovitosti prodáváme ještě výhodněji
Protože nemovitosti prodáváme ještě výhodněji

než při prodeji bez realitky

Přidejte se k našim spokojeným klientům, a získejte všechny výhody a hlavně vyšší prodejní cenu Vaší nemovitosti.

Bez realitky možná ušetříte 5% za provizi, ale přijdete v průměru až o 13% z navýšení ceny

Získejte raději více peněz a jistotu při prodeji s námi

Dobře víme, že dnes není problém, abyste si prodali nemovitost sami. Otázkou ale zůstává, zda prodáváte opravdu za reálně nejvyšší možnou tržní cenu, jestli opravdu dokážete zajistit bezpečný a rychlý prodej bez rizika pro vás nebo kupujícího. Nemluvě o nátlaku kupujících na cenu, nákladech na právníka a úschovu peněz.

Právě proto naši klienti využívají kompletní realitní servis, včetně možnosti online aukce.
Vyšší prodejní cena je pak odměnou za jejich důvěru a spolupráci. O vše ostatní se totiž postaráme.

Proč klienti raději prodávají s námi?

Protože náš kompletní servis šetří Váš čas i peníze

Zajistíme vážné zájemce o koupi Vaší nemovitosti, a to nejen díky našim ověřeným postupům a silným nástrojům, ale také pomocí naší obsáhlé databáze prověřených klientů, kteří mají hotovost nebo schválenou hypotéku. 

Díky tomu vyřešíme rychlejší prodej Vaší nemovitosti za vyšší cenu. K dispozici máme i online dražby mezi vážnými zájemci.

Protože naše osvědčená prodejní
strategie funguje

Proč řešit prodej s realitním makléřem, když se dnes dá sehnat spousta informací jak prodat byt nebo dům bez realitky? Odpověď je jasná. Protože i se spoustou informací máte pořád méně možností, příležitostí, informací a nástrojů k výhodnějšímu prodeji, než má zkušený realitní makléř. Využijte proto naše osvědčené strategie a nástroje pro úspěšnější prodej nemovitosti za vyšší cenu.

Online aukce nemovitostí

Protože naše online aukce nemovitostí Vám při prodeji
zajistí více peněz

Vybraní vážní zájemci o koupi v naší online aukci nemovitosti navyšují prodejní cenu nemovitosti podle svých možností a finančních možností. Aukci můžete sledovat online.

Online aukce nemovitostí

Protože máme databázi prověřených klientů s hotovostí nebo úvěrem

Z předchozích prohlídek nemovitostí využíváme aktualizovanou databázi prověřených zájemců o koupi nemovitosti. Dokážeme také vhodnou propagací zajistit ještě více vážných zájemců, kteří se pak účastní online aukce.

Před prohlídkou nemovitosti s klienty řešíme způsob financování, takže dokážeme postupně sestavit pořadí zájemců podle efektivity prodeje nemovitosti.

Peníze z prodeje tak získáte mnohem dříve.

Máme 15000 aktivních poptávek
Přesně tolik máme k dnešnímu datu aktivních požadavků od našich klientů,
kteří chtějí koupit nemovitost.
Využijte toho ve svůj prospěch a prodejte tak rychleji a za vyšší cenu​

Právě teď máme

10000

zájemců o koupi nemovitosti a aktivních požadavků od našich klientů, kteří chtějí koupit nemovitost. Využijte toho ve svůj prospěch a prodejte tak rychleji a za vyšší cenu

Online odhad ceny nemovitosti

Nelákáme na online zhotovení odhadu tržní ceny Vaší nemovitosti. 

Proč? Protože děláme věci pořádně, a přes online formulář nebo automatického chatbota na Facebooku
se prostě přesná tržní cena nemovitosti nedá určit.

Váš první krok
k výhodnějšímu prodeji nemovitosti

Jaký je postup?

Pomocí jednoduchého formuláře odešlete Vaše kontakty. Poté se s Vámi spojíme a společně probereme vše potřebné, včetně termínu a místa první konzultační schůzky.

Na základě zvolené strategie pak zajistíme vše potřebné k rychlému a výhodnému prodeji Vaší nemovitosti za co nejlepších podmínek a nejvyšší prodejní cenu.

O provedených krocích Vás budeme vždy dle dohody informovat, včetně pravidelných hlášení o zájem na Vaši nemovitost.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Váš realitní makléř

Petr Pařízek

5/5

Realitní zprostředkovatel senior
Zprostředkovatel hypotečních úvěrů

Díky dlouholetým zkušenostem na realitním a hypotečním trhu, pro Vás zajistím nejen výhodnější prodej nemovitosti, ale také prověřím případné zájemce, jak jsou na tom s financováním. Díky tomu už mám vlastní databázi klientů s hotovostí nebo těch, kteří jsou již připraveni s úvěrem od banky ( pohotovostní hypotéka )

tel.: +420 776 793 464
e-mail: info@realityno.cz

www.realityno.cz je samostatný projekt pro získání zájemců ke zprostředkování prodeje výhradně s M&M reality holding a.s.

Zásady ochrany osobních údajů ZDE

Petr Pařízek

Realitní specialista senior a samostatný zprostředkovatel 

tel.: +420 776 793 464
e-mail: info@realityno.cz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s následným kontaktováním z naší strany ve formě zajištění zprostředkování prodeje, zasílání obchodních sdělení a potřebných informací. Získané kontakty nejsou bez Vašeho následného souhlasu poskytnuty třetím stranám (právní služby, zajištění vizualizace atd.). Doba uchování osobních údajů je 5 let. Správce osobních údajů: Petr Pařízek, IČ 711 07 762, Okružní 2054, 288 02 Nymburk. 

www.realityno.cz je samostatný projekt pro získání zájemců ke zprostředkování prodeje výhradně s M&M reality holding a.s.

Zásady ochrany osobních údajů ZDE

Máte dotazy?
Využijte konzultaci zdarma

Stačí jen odeslat Vaše telefonní číslo, a náš specialista na prodej nemovitostí se s Vámi spojí, a bezplatně proberete vše potřebné.