Realitní makléř Petr Pařízek

Přemýšlíte o tom, jak a za kolik prodat váš dům nebo byt? Jak vyplatit dědický podíl nebo vypořádat společné jmění manželů? Trápí vás exekuce na nemovitosti nebo potřebujete rychle prodat podíl či celou nemovitost? V tom případě jste zde správně. Jmenuji se Petr Pařízek a jsem realitní makléř a úvěrový specialista. Tedy ideální kombinace pro všechny výše uvedené případy.

Díky svým zkušenostem a znalostem ze světa realit a financí, kde se pohybuji již od roku 2009, totiž zajistím nejen bezpečný a efektivní prodej vaší nemovitosti, ale také dopředu posoudím bonitu zájemců o koupi u jednotlivých bank. Vyhneme se tak průtahům a čekání, jestli zájemce vůbec má na financování.

Řešíte právě tuto situaci nebo máte dotaz?

Odešlete vyplněný kontaktní formulář, a společně najedeme ideální řešení přesně podle Vašich představ a možností.Víme, jak na to ještě výhodněji.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Sdílejte také náš článek s přáteli na:

Facebook
Twitter
Poslat na e-mail

Další články k tématu

Máte dotazy?
Využijte konzultaci zdarma

Stačí jen odeslat Vaše telefonní číslo, a náš specialista na prodej nemovitostí se s Vámi spojí, a bezplatně proberete vše potřebné.

Získejte odměnu za tip na prodej nebo pronájem nemovitosti

Víte o tom, že můžete získat až 10.000 Kč za tip na prodej nemovitosti a až 10% z mojí provize při pronájmu? Pošlete mi svůj tip, nebo se nezávazně registrujte jako můj TIPAŘ