Pohotovostní úvěr: chytré a praktické financování vašeho bydlení

Pohotovostní úvěr: chytré a praktické financování vašeho bydlení

Finanční náklady na pořízení vlastního bydlení v současné době dosahují takové výše, že jen nepatrný zlomek zájemců o bydlení si může dovolit platbu v hotovosti. Pokud tedy člověka nepotká výhra v loterii nebo pohádkové dědictví, bývá často jediným řešením bytové situace úvěr na bydlení. Jednou z výhodných variant je pohotovostní úvěr, kdy nemusíte mít vybranou nemovitost.

Jestliže patříte právě do skupiny lidí, kteří uvažují o koupi nemovitosti, plánujete velkou rekonstrukci bydlení anebo dokonce uvažujete o stavbě nového domu, budete se zajímat o možnosti financování. Pokud si nejste úplně jistí, jak se v nabídkách bank a nebankovních finančních společností orientovat a vybrat si tu nejvhodnější formu financování, můžete se nezávazně informovat o praktické a snadné možnosti, jak vyřešit vaše finanční prostředky už před tím, než je budete reálně potřebovat. Můžete se na takové výdaje připravit a zvážit pohotovostní financování.

Pohotovostní úvěr má hned několik výhod:

  • Nejste tlačeni časem, a tak si můžete v klidu zvážit výhody tohoto způsobu financování.
  • Pro získání úvěru nemusíte mít vybraný konkrétní objekt ke koupi, opravě nebo stavbě.
  • Peníze pro vás budou v bance připravené na okamžik, kdy je budete potřebovat a tím získáte v případě, že se o kupovanou nemovitost zajímá více zájemců, velkou výhodu.
  • Bude se vám mnohem lépe vybírat nové bydlení nebo plánovat stavební práce, pokud nebudete stresovaní, s hlavou plnou starostí a nejistoty, kde na nové bydlení vezmete peníze a co všechno k vyřizování budete potřebovat.

Vyřízení hypotéky v okamžiku, kdy jste si už vyhlédli vhodnou nemovitost, může být hodně stresující. Budete sbírat informační materiál o poskytování hypoték od různých bank i nebankovních institucí, absolvovat domluvené schůzky, shánět potřebné doklady a poslouchat zaručené rady příbuzných a přátel, jak máte postupovat a na co si dát pozor. Nakonec už budete chtít mít všechno to studování, srovnávání, debatování a rady za sebou. V případě, že narazíte na nemovitost, která je za výhodnou cenu, v dobrém místě a je o ní zájem, budete na vše spěchat a pod tlakem můžete něco důležitého přehlédnout a nevybrat si to nejpraktičtější a nejvhodnější financování. Vše urychlíte, aby vás někdo s nabídkou nepředběhl.

pohotovostním úvěrem máte vyhráno. Pokud jste byli prozíraví a využili možnost získat tento úvěr, vaše peníze už na vás čekají a stačí jen vyřídit odhad vybrané nemovitosti a můžete mít peníze během několika dnů k dispozici.

Výhody pohotovostního úvěru jsou evidentní:

  • Schválený objem peněz máte k dispozici po dobu 1 roku od vyřízení pohotovostního úvěru, aniž byste v okamžiku čerpání museli dokládat bonitu (hodnocení schopností zákazníka dostát svým závazkům vůči subjektu, od kterého si půjčuje peníze) a výpis vašich dalších finančních závazků. To může být výhodou například v okamžiku, kdy po vyřízení úvěru jeden z manželů pobírá dlouhodobě nemocenské dávky nebo odejde na mateřskou dovolenou.
  • Rychlost přístupu k penězům je stejná, jako byste měli hotovost.
  • Pohodlnější způsob platby nenajdete. Když dojde ke koupi nemovitosti, o vše, co je potřeba ještě zařídit, se postará váš hypotéční specialista. Nemusíte tak už jednat ani s realitní kanceláří, bankou nebo prodávajícím. Pokud už jste někdy podobné vyřizování absolvovali, oceníte tuto výhodu.

Pohotovostní úvěr je nejen praktický a spolehlivý, ale má hned několik možností využití. Kromě koupě vysněného bydlení, si můžete z jeho pomocí takové bydlení postavit. Určitě i zde oceníte, že když si najdete parcelu, můžete se hned pustit do výstavby, aniž se budete zdržovat hledáním způsobu financování, protože již máte schválený limit finančních prostředků, které můžete čerpat. Nezanedbatelnou výhodou je i fakt, že si z těchto peněz můžete uhradit i koupi parcely a zavedení inženýrských sítí.

Váš praktický pohotovostní úvěr můžete využít i v případě, že jste se rozhodli zakoupit nebo již vlastníte bydlení, které potřebuje rekonstrukci a modernizaci, aby se přizpůsobilo vašim potřebám, vkusu a pohodlí.

Získejte také výhody pohotovostního úvěru

Řešíte právě tuto situaci nebo máte dotaz?

Odešlete vyplněný kontaktní formulář, a společně najedeme ideální řešení přesně podle Vašich představ a možností.Víme, jak na to ještě výhodněji.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Sdílejte také náš článek s přáteli na:

Facebook
Twitter
Poslat na e-mail

Další články k tématu

Máte dotazy?
Využijte konzultaci zdarma

Stačí jen odeslat Vaše telefonní číslo, a náš specialista na prodej nemovitostí se s Vámi spojí, a bezplatně proberete vše potřebné.